AKTİF : Ziyaretçi   DUYURULAR  VİP KULLANICI 21 SİSTEM DURUMU ONLİNEYeni Katılanlar
site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı site kullanıcısı

Popüler Sorulara Yanıtlar

Facebook beğeni hilesi nedir ?

Facebook beğeni hilesi temel olarak Facebook'un beğeni yaptırma işlemlerinin api üzerinden yapılmasına verilen ismidir diyebiliriz. Aslında hile olmayan bir hileden bahsediyoruz. Çünkü tüm bu sistemin alt yapısını sunan ve hazırlayan Facebook'tur. Biz 2014-2016 yılları arasında faliyet göstermeye devam eden; beğenilerinizi birbirine ulaştıran aracı bir siteyiz.

Durum beğendirme işleminin faydaları nelerdir ?

Facebook'ta durum beğendirme hilesi olarak bilinen bu etkileşim ağını kullanmak , sürekli like yapmayı amaçlayan kitlenin sizin içeriğinizi beğenmesini sağlar. Durum beğeni hilesi yaptığınızda içeriklerinizin etkileşim oranları artacak ; amacınıza daha kolay ulaşabileceksiniz.

Beğeni siteleri neden var ?

Beğeni hilesi siteleri insanların popülarite veya ticaret için like peşinde koştukları sosyal ağlarda daha aktif ve kolay yollardan etkileşim sürdürülmesini sağlar. Begeniyor.com olarak 2 yıldır birçok facebook api sistemini sizinle buluşturmaktan mutluyuz.