AKTİF : Ziyaretçi   DUYURULAR  


Sık Sorulan Sorular SSL* BEĞENDİRME İŞLEMLERİNİ NASIL YAPARIM ?
Free giriş için öncelikle Access Token kodunuzu alıp giriş yapınız. Giriş yaptıkdan sonra durum beğendirme bölümüne girerek istediğiniz gibi beğeni çekebilirsiniz. Beğendirmek istediğiniz sayfa durumu,profil durumu,yorum,resim,video vb. herkese açık konumda olmalı, Takipçi ayarlarınız açık olmalı ve facebook hesabınızın yaşı 18 veya üzeri olmalıdır.
ANLATIMLAR :

Detaylı site kullanımı videolu anlatım

Vip üye girişi ve durum beğendirme videolu anlatım

Oluşan sorunlarda iletişim panelini kullanınız.
***** KİMLER VİP ÜYE OLAMAZ ?
+18 içerik beğendirecekler , iddaa paylaşımı beğendirecekler , ırkçı veya etnik kökene hakaretde bulunan içerikleri beğendirmek isteyen hiçbir kişi vip üye olamaz. Herhangi bir yol ile vip üyelik edinse dahi üyeliği sonlandırılır asla iadesi yapılmaz.
**** VİP ÜYE NASIL OLURUM ?
Buradan bizimle iletişime geçerek vip üyelik satın alabilirsiniz.
►Herhangi bir iddaa paylaşımı , +18 içerik veya ırkçı siyasi gönderilere beğeni çekmek amacıyla vip üyelik almak isteyenlere asla vip üyelik sağlanmaz. Herhangi bir farklı yol ile vip üyelik edinseler bile tespit edildiği an vip şifresi silinir ve asla ücret iadesi yapılamaz. Tüm vip üye olacak veya olmuş üyelerimizi bu konu hakkında hassasiyete davet ediyoruz. Begeniyor.com olarak Sosyal medyada insanlara bilgi verici , faydalı olacak , ticaret amacı güden kullanıcılarımızın , kitlelere erişmesi için elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.
*** VİP ÜYE OLURSAM NE KADAR BEĞENDİRME YAPABİLİRİM ?
► Vip üye olduğunuzda sitede işlem yaparken işlem bitiminde bekleme süreniz olmaz. Bilgileriniz asla sisteme kayıt olmaz ve kimseyi beğenmezler. İşlem bitiminizden hemen sonra tekrar başlatabilirsiniz. Ayrıca vip üyeler tek işlemde 30 100 arası beğeni alabilir , bu sayı sistem yoğunluğuna göre değişkendir. İşlem bitiminde tekrar işlemi hemen başlatabilirler.

► Vip üyeler o gün içerisinde online olan tüm üyelere beğeni yaptırabilirler. Tekrar tekrar işlem yaparak takriben 500 ila 3 bin beğeni arasını aynı gün içerisinde gönderebilirler. Vip üyelerin işlem limiti olmaz. Gün içerisinde diledikleri kadar fakrlı paylaşıma beğeni işlemi yaptırabilirler.

► 1 vip şifre ile maximum 3 hesap girişi yapılabilir. Vip üyeliklerin ücret iadesi söz konusu değildir. Adınıza fatura kesimi yapmaktayız.
** BAZEN BEĞENİLER GİTMİYOR NEDEN ?
► Eğer ID Alma işlemlerini doğru yapıyorsanız ve Beğenileriniz gitmiyorsa ip sorunu yaşayabilirsiniz. Chrome tarayıcınıza "zenmate" eklentisini kurun. Daha sonra tekrar sitemize login olarak kullanmayı deneyin. Yinede sorunlar devam ediyor ise kullanıcı havuzumuzda kullanıcı azaldığı için beğeniler gitmiyor olabilir. Farklı içeriklerinize beğeni göndermeyi deneyin veya bir süre bekledikten sonra bizi tekrar ziyaret edin.
* GRUPLARA TOPLU YORUM NASIL ATARIM ?
Siteye free veya vip girişinizi yaptıktan sonra toplu yorum at bölümüne geliniz.

Daha sonra aşağıdaki video linkinde anlatıldığı gibi eksiksiz uygulayarak kurallar çerçevesinde işleminizi yapınız. Şunu unutmayın ki aynı gün içerisinde yüzlerce gruba mesaj atmak spama yol açar.

Bizim tavsiyemiz 1-2 hesabınızdan maximum 50 şer gruba sistemimiz üzerinden toplu mesajlar atınız. ► Videolu anlatım için buraya tıklayın.

Vip üye değilseniz maximum 10 grubunuzu seçebilirsiniz. Vip üyeler tüm gruplarını seçebilir.
* YORUM ARTTIRMA BÖLÜMÜNDE LİNK NASIL ALIRIM ?
AŞAĞIDAKİ ÖRNEK LİNKLER GİBİ KENDİ PAYLAŞIMINIZDA TARİH YAZAN YERE TIKLADIKDAN SONRA LİNKİNİ ALIP İLGİLİ KUTUCUĞA YAPIŞTIRINIZ.

ÖRNEK LİNKLER

Sayfadaki paylaşımlar için ;

► https://www.facebook.com/begeniyor.comm/posts/736075253179292

Profildeki paylaşımlar için :

► https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1558575764395284&id=100007286268383&pnref=story

Resimler için ;

► Sayfadaki resim : https://www.facebook.com/begeniyor.comm/photos/a.691124591007692.1073741827.691122247674593/756284321158385/?type=1&theater
► Profillerdeki resim :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1547751168811077&set=a.1508996046019923.1073741827.100007286268383&type=1&theater

Videolar için ;

► https://www.facebook.com/ogretenvideolar/videos/vb.698802843558030/705026856268962/?type=2&theater
***** BEGENIYOR.COM İLE NELER YAPABİLİRİM ?
► Sitemiz aracılığı ile Facebook taki tüm sayfalardaki veya kendinize ait profillerdeki resimlere , videolara , durumlara , albümlere , yorumlara aklınıza gelebilecek her paylaşıma beğeni gönderebilirsiniz. Başkasının paylaşımına beğeni göndermek istiyorsanız o kişinin de HTC adlı uygulamaya izin vermesi ve takipçi ayarlarını herkese açık yapması yeterlidir.

► Aynı zamanda profilinizin katılmış olduğu gruplara tek tıkla tümüne birden durum mesajları yollayabilirsiniz. Normal üyeler tek seferde 10 grup Vip üyeler tek seferde hepsine gönderebilir. ( Günde 1 den fazla kullanmak spama yol açar.)

► Diğer bir özelliğimiz ise paylaştığınız durum mesajlarına sitemizde bulunan hazır mesajlarlardan ( moderatörlerin belirlediği mesaj taslakları) farklı farklı kişilerden yorumlar çekebilirsiniz.

ÜSTELİK tüm bunları yaparken vip üyelere özel cinsiyet seçimleride yapabilirsiniz.
*** BEGENIYOR.COM UYGULAMASINDAN NASIL AYRILIRIM ?
Sisteme dahil olduğunuz tokenlerin süresi maximum 1 haftalıktır. Bunun yanında Facebook şifrenizi yenileyerek uygulamadan isterseniz anında ayrılabilirsiniz. Alternatif farklı bir yol ise Facebookdan ayarlar-uygulamalar-platformu devre dışı bırak diyerekde anında uygulamamızdan ayrılabilirsiniz.
***** VİP KULLANICI AYRICALIKLARI NELERDİR ?

* Facebook gruplara otomatik mesaj atabilme (1 vip şifre max 3 hesap ile kullanılır.)

* Sınırsız facebook durumlarınıza otomatik yorum çekebilme ( farklı kullanıcılardan yorumlar otomatik gelir).

* Vip üyelerin bekleme süresi olmaz , normal üyelerden daha hızlı beğeni aktarabilirler.

* Kim beğendirmiş panelinde yaptıkları işlemler gizlenir kimse göremez.

* Beğeni çekerken gelecek beğenilerin cinsiyetini seçebilme.

* Sayfa durumu beğendirme panelindeki arkadaş listesinin hepsini görünteleyebilme.

* Vip üyelerin bilgileri sisteme dahil olmaz, kimseyi beğenmezler. Sadece beğendirirler.

* 7/24 hızlı destek !

* UYGULAMANIN ZARARI VARMI ?
Sitemiz ASP.NET C# profesyonel sunucu tabanlı Facebook Application Developers kodlama sistemi ile hazırlanmıştır. begeniyor.com sadece sizlerin beğenilerini birbirleriniz ile buluşturan bir sistemdir. Herşey sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşir ve tamamen güvenlidir. Site koşulları na buradan erişebilirsiniz.
* DİREK SAYFA BEĞENDİRME NEDEN YOK ?
Uygulama aracılığı ile direk sayfalara üye çekme işlemleri 2015 Mart-Nisan ayları itibariyle Facebook tarafından kapatılmıştır. Sitemiz Facebook sistemlerinin izin verdiği ölçüde işlemler yapabilmektedir. Direk sayfalara üye çekmek yerine sayfalarınızdaki paylaşımları beğendirerek içeriklerinizin etkin kalmalarını sağlayabilirsiniz. Organik reklamlar dışında uygulamalar ile Sayfa Beğendirme işlemleri şuan için yapılamaz. Güncelleme gelirse ilk bizim sitemizde bulabilirsiniz. Yalan yanlış hizmet veren kişi veya sitelere aldanmayınız.
*VİP ÜYE GİRİŞİ YAPARKEN BAZEN 2 KEZ LOGİN OLMAM GEREKİYOR NEDEN ?
Siteyi o gün içerisinde cookie ve vip olarak ilk kez kullanıyorsanız zaman zaman oturum sürenizde ilk seferliğe mahsus 2 kez login olmanız gerekebilir. Login olduktan sonra herhangi bir alana geçtiğinizde tekrar login olmanız istenmiş ise sağ yukarıdan vip olarak tekrar giriş yapınız ve kullanıma devam ediniz.
*BAZEN BEĞENİLERDE DÜŞME OLUYOR NEDEN ?
►Yaptığınız beğendirme işlemleri sitemize free login olan kullanıcılar tarafından gönderilir. Eğer sizin içeriğinizi beğenen kişilerin hesapları askıya alınır veya checkpoint 'e düşerse facebook tarafından o kişinin beğenisi silinir. Sitemizde beğeni silinmeme garantisi yoktur. Bu durum tamamen facebook 'un elindedir. Fake olmayan hesapların beğenileri silinmez.
* BEGENIYOR.COM'DA KAMPANYA ve FIRSATLAR MEVCUT MU ?
Extra fırsat ve kampanya haberlerimiz için burayı ziyaret edebilirsiniz.
* BEĞENİLER NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ ?
Bir reklam üzerinde Beğen‘e tıkladığınızda, o reklamdaki işletme, marka veya ürünle bir bağlantı oluşturursunuz. Örneğin, reklamda bir markanın Facebook Sayfasının reklamı yapılıyorsa ve Beğen düğmesine tıklarsanız, o markanın Sayfasıyla bağlantı oluşturursunuz. Diğer bağlantılarda olduğu gibi, bağlantı profilinizde (zaman tünelinizde) ve Duvarınızda gösterilir ve arkadaşlarınız bağlantıyla ilgili bir Haber Kaynağı haberi alabilir. Bağlandığınız Sayfada ve o Sayfayla ilgili reklamlarda gösterilebilirsiniz. Sayfa ayrıca Haber Kaynağınızda içerik paylaşabilir ve size mesaj gönderebilir. Bu bağlantıyı Facebook Platformu’ndaki uygulamalarla da paylaşabilirsiniz. Bağlantılarınız üzerinde her zaman kontrol sahibisiniz. Çoğu içeriği beğenmekten hemen vazgeçebilir, profilinizdeki bağlantılarınızı yönetebilir ve bağlantılarınızı kimlerle paylaştığınızı gizlilik ayarlarınızda kısıtlayabilirsiniz